Light

Cena: 
1008.00€

Elegantná sedačka na nožičkách bez možnosti rozkladu pre tých, ktorí hľadajú originálne, pohodlné a exkluzívne sedenie do obývačky.

Jedná sa o "sestru" sedačky ONE (Samoa) v prevedení na nožičkách. (One má aj možnosť prídavného spania a relax.funkcie zdvihu časti na nohy)

Modulový systém umožní vyskladať tú pravú konfiguráciu pre vašu krásnu obývačku.

V látke alebo koži, nesmierne množstvo kvalitného poťahového materiálu na výber.

Vrámci jedného opieracieho vankúša - možnosť nastavenia výšky opierania temennej časti hlavy.

Nožičky v 3 prevedeniach - rovné, zalomené, lyžinové.

 

Výrobca: 
Samoa
Materiál: 
Koža
Úložný priestor: 
Bez úložného priestoru
Rozkladanie: 
Bez rozkladania

Materiál

Látky tejto firmy predstavujú širokú paletu materiálových mixov a farebných odtieňov. Sú odolné voči znečisteniu, odolné voči oteru, svetlu, ľahko ošetrovateľné, antiškvrnové, vodeodolné, nehorľavé, netoxické, antialergické, antibakteriálne, dajú sa prať a sú nezrážavé, chemicky čistiť a aj žehliť. Niektoré majú  teflónový efekt (nenasiakavý povrch). Od jednoduchých až po trojdimenzionálne módne látky.

Kože tohto výrobcu sú hovädzie, európskeho pôvodu, k dispozícii v dvoch kategóriách od 0,9 do 1,5 mm. Majú hladký aj zrnitý povrch, peknú škálu farebných odtieňov, najmä prírodných odtieňov, veľmi prirodzených a dobre kombinovateľných. Unikátna je napr. kolekcia s názvom Novabuk, vytvorená z dvoch vrstiev, a to vrstvy kože 80% a vrstvy polyesteru 20% vyrábané pokročilou technológiou a a vyznačujúce sa moderným neprehliadnuteľným vzhľadom.

Samoa

Samoa má svoje korene v oblasti, kde sa tradícia výroby čalúneného nábytku začala v 70-tych rokoch minulého storočia. Okrem projektovania a realizácie venuje Samoa zvláštnu pozornosť najmä výberu materiálov. Samoa ponúka veľké množstvo variácií a modulov u všetkých svojich modelov. Samozrejmosťou je možnosť vytvoriť z takmer každej sedačky komfortné lôžko na spanie.