Kendo

Cena: 
933.00€

technický list: http://www.samoadivani.com/wp-content/uploads/2017/03/scheda-tecnica-ken...

Kendo je názov multifunkčnej sedačky, ktorá môže mať kvalitné prídavné spanie, ale tiež nemusí. Úložný priestor možný v otomane či výklopnom angolárnom dieli ako aj v chrbtových opierkach po rozložení. V látke alebo v koži či ekokoži, vyzerá prekrásne. 

Možnosť vyskladať L-tvar. Kreslo môže mať prídavné spanie alebo aj úložný priestor. Alebo ani jednu z uvedených funkcií - podľa vášho želania. 

Zaujímavosť je rozkladací taburet na prídavnú posteľ - matrac 73 x 185 cm, hr.9 cm.

Plne zvliekateľná, možnosť prať látky v práčke. Kvalitná oceľová konštrukcia zabezpečuje stabilitu pri ležaní. Sklápací otoman.

Matrac, ktorý je v cene sedakčy je kvalitný matrac z vodnej peny (water foam), certifikovaný Oeko-Tex. Hrúbka je 14 cm, ideálny pre prechodné spanie hostí. 

Matrace  70-100-120-140-160 cm šírky.

Po roztvorení - konštrukcia stojí na oceľovej nožičke s plastovou krytkou aby nepoškriabala vaše parkety. Sedáky a opierky su orientovane ku sebe, žiadna časť sa nedotýka podlahy ! Pri spaní na rozdiel od obyčajných vyťahovacích divánov, neodierate svoje poťahy, ale spíte na kvalitnom matraci a šetríte poťah sedačky ! 

Verzia Lux zabezpečuje prešívanie na sedákoch aj chrbtových opierkach.

Výrobca: 
Samoa
Štýl: 
Minimalistický
Moderný
Materiál: 
Koža
Látka
Usporiadanie: 
Roh
3 + 2 + 1
Úložný priestor: 
S úložným priestorom
Rozkladanie: 
Rozkladacie

Materiál

Látky tejto firmy predstavujú širokú paletu materiálových mixov a farebných odtieňov. Sú odolné voči znečisteniu, odolné voči oteru, svetlu, ľahko ošetrovateľné, antiškvrnové, vodeodolné, nehorľavé, netoxické, antialergické, antibakteriálne, dajú sa prať a sú nezrážavé, chemicky čistiť a aj žehliť. Niektoré majú  teflónový efekt (nenasiakavý povrch). Od jednoduchých až po trojdimenzionálne módne látky.

Kože tohto výrobcu sú hovädzie, európskeho pôvodu, k dispozícii v dvoch kategóriách od 0,9 do 1,5 mm. Majú hladký aj zrnitý povrch, peknú škálu farebných odtieňov, najmä prírodných odtieňov, veľmi prirodzených a dobre kombinovateľných. Unikátna je napr. kolekcia s názvom Novabuk, vytvorená z dvoch vrstiev, a to vrstvy kože 80% a vrstvy polyesteru 20% vyrábané pokročilou technológiou a a vyznačujúce sa moderným neprehliadnuteľným vzhľadom.

Samoa

Samoa má svoje korene v oblasti, kde sa tradícia výroby čalúneného nábytku začala v 70-tych rokoch minulého storočia. Okrem projektovania a realizácie venuje Samoa zvláštnu pozornosť najmä výberu materiálov. Samoa ponúka veľké množstvo variácií a modulov u všetkých svojich modelov. Samozrejmosťou je možnosť vytvoriť z takmer každej sedačky komfortné lôžko na spanie.