Drive

Samoa Drive
Samoa Drive
Samoa Drive
Samoa Drive
Cena: 
1643.00€

Príjemné, elegantné rovné línie, výsuvné sedáky, ktoré prehlbujú  sedaciu plochu až na 1 m a tým zaručujú absolútny relax a pohodu. Vysunuté sedáky poslúžia pre príležitostné pohodlné spanie jednej  osoby. Veľmi pohodlná sedačka s voliteľnými doplnkami ako opierky hlavy, knihovničky, vankúšiky. Bohatá rozmerová škála z nej robí sedačku pre každého.

Cena od 1.329,- €
 

 

Výrobca: 
Samoa
Úložný priestor: 
Bez úložného priestoru
Rozkladanie: 
Bez rozkladania
Varianty: 

Materiál

Látky tejto firmy predstavujú širokú paletu materiálových mixov a farebných odtieňov. Sú odolné voči znečisteniu, odolné voči oteru, svetlu, ľahko ošetrovateľné, antiškvrnové, vodeodolné, nehorľavé, netoxické, antialergické, antibakteriálne, dajú sa prať a sú nezrážavé, chemicky čistiť a aj žehliť. Niektoré majú  teflónový efekt (nenasiakavý povrch). Od jednoduchých až po trojdimenzionálne módne látky.

Kože tohto výrobcu sú hovädzie, európskeho pôvodu, k dispozícii v dvoch kategóriách od 0,9 do 1,5 mm. Majú hladký aj zrnitý povrch, peknú škálu farebných odtieňov, najmä prírodných odtieňov, veľmi prirodzených a dobre kombinovateľných. Unikátna je napr. kolekcia s názvom Novabuk, vytvorená z dvoch vrstiev, a to vrstvy kože 80% a vrstvy polyesteru 20% vyrábané pokročilou technológiou a a vyznačujúce sa moderným neprehliadnuteľným vzhľadom.

Samoa

Samoa má svoje korene v oblasti, kde sa tradícia výroby čalúneného nábytku začala v 70-tych rokoch minulého storočia. Okrem projektovania a realizácie venuje Samoa zvláštnu pozornosť najmä výberu materiálov. Samoa ponúka veľké množstvo variácií a modulov u všetkých svojich modelov. Samozrejmosťou je možnosť vytvoriť z takmer každej sedačky komfortné lôžko na spanie.