Dress

Cena: 
568.00€

technický list: http://www.samoadivani.com/wp-content/uploads/2017/03/scheda-tecnica-dre...

Sedačka pôsobivého dizajnu talianskej výroby.

Možnosť prídavného spania, viaceré rozmery matraca: 95-125-145 cm x 180 cm.

Nie je L-tvar.

Sedačka má kreslo aj taburet.

Plne zvliekateľná, väčšinu látok operiete doma v práčke na 30-40°C. Nevyrába sa v koži.

Výrobca: 
Samoa
Štýl: 
Provensalský
Materiál: 
Látka
Usporiadanie: 
3 + 2 + 1
Rozkladanie: 
Rozkladacie

Materiál

Látky tejto firmy predstavujú širokú paletu materiálových mixov a farebných odtieňov. Sú odolné voči znečisteniu, odolné voči oteru, svetlu, ľahko ošetrovateľné, antiškvrnové, vodeodolné, nehorľavé, netoxické, antialergické, antibakteriálne, dajú sa prať a sú nezrážavé, chemicky čistiť a aj žehliť. Niektoré majú  teflónový efekt (nenasiakavý povrch). Od jednoduchých až po trojdimenzionálne módne látky.

Kože tohto výrobcu sú hovädzie, európskeho pôvodu, k dispozícii v dvoch kategóriách od 0,9 do 1,5 mm. Majú hladký aj zrnitý povrch, peknú škálu farebných odtieňov, najmä prírodných odtieňov, veľmi prirodzených a dobre kombinovateľných. Unikátna je napr. kolekcia s názvom Novabuk, vytvorená z dvoch vrstiev, a to vrstvy kože 80% a vrstvy polyesteru 20% vyrábané pokročilou technológiou a a vyznačujúce sa moderným neprehliadnuteľným vzhľadom.

Samoa

Samoa má svoje korene v oblasti, kde sa tradícia výroby čalúneného nábytku začala v 70-tych rokoch minulého storočia. Okrem projektovania a realizácie venuje Samoa zvláštnu pozornosť najmä výberu materiálov. Samoa ponúka veľké množstvo variácií a modulov u všetkých svojich modelov. Samozrejmosťou je možnosť vytvoriť z takmer každej sedačky komfortné lôžko na spanie.