Dalton

Ditre Italia Dalton
Ditre Italia Dalton
Ditre Italia Dalton
Ditre Italia Dalton
Ditre Italia Dalton
Ditre Italia Dalton
Cena: 
3574.00€

Dynamika a primeranosť: dve kľúčové vlastnosti pre pohovku s podrúčkami v dvoch veľkostiach, s dvoma riešeniami opierok - chrbtový vankúš vcelku (Dalton), alebo vankúše v rôznych veľkostiach (Dalton Soft). Úplne snímateľný látkový poťah, pri poťahu v koži alebo eko-koži vyzliekateľné len vankúše. Nožičky dostupné v troch prevedeniach. Dalton je jednou z dizajnérskych sedačiek, ktoré sa budú vynímať v každom modernom interiéri a zaujmú na prvý pohľad.

Design: Spessotto & Agnoletto.

 

Cena od 2956,- €
Výrobca: 
Ditre Italia
Štýl: 
Minimalistický
Moderný
Materiál: 
Koža
Látka
Usporiadanie: 
Roh
3 + 2 + 1
Úložný priestor: 
Bez úložného priestoru
Rozkladanie: 
Bez rozkladania
Varianty: 

Materiál

Látky tejto talianskej firmy sú vyrábané novými pokrokovými metódami, sú odolné voči znečisteniu, odolné voči oteru, svetlu, ľahko ošetrovateľné, antiškvrnové, vodeodolné, nehorľavé, netoxické, antialergické, antibakteriálne, dajú sa prať a sú nezrážavé, chemicky čistiť a aj žehliť. K dispozícii sú jednofarebné, vzorované , s trojdimenzionálnym vzhľadom, plastické a v širokej farebnej škále, z ktorej si vyberie každý.

Kože sú hovädzie, európskeho pôvodu v rôznych kategóriách podľa hrúbky od 1,0 do 1,6 mm. Sú hladké, lesklé polomatné, brúsené. Kože špičkovej kvality, odolné voči oteru, svetlu, vyznačujú sa veľmi dobrým vypracovaním a širokou škálou farebných odtieňov, nadčasových a dobre kombinovateľných.

Ditre ItaliaDitre Italia je firma, ktorá sa venuje výrobe sedačiek, kresiel a postelí už niekoľko desaťročí. Vznikla v r.1976 ako malá remeselná dielňa bratov De Marchi a postupne sa rozvíjala až do dnešnej podoby – modernej firmy, ktorej filozofiou je navrhovať a vyrábať dizajnové sedačky a kreslá transformujúc vysokú remeselnú kvalitu a dizajn do hodnôt dostupných všetkým.